Ogłoszenia duszpasterskie

12. Niedziela Zwykła, 20.06.2021

20-27 czerwca 2021 r.

1. Jeszcze dziś zapraszamy na spotkanie z Katarzyną Olubińską, dziennikarką, autorką bloga "Bóg w wielkim mieście" i wyjątkowej książki "Bóg w moim domu". Książka to opowieść o najbliższych, o domu, świadectwo wiary i pożegnanie z ukochaną Mamą. Spotkanie poprowadzi Magdalena Pajkowska. Książkę można kupić już teraz w naszej księgarence albo podczas spotkania, które rozpocznie się o godz. 18.00 w auli o. Jacka Woronieckiego.


2. Świeccy Zakonu Kaznodziejskiego z fraterni bł. Imeldy wraz z Księgarnią św. Jacka zapraszają na spotkanie z autorem albumu o świętym Dominiku, dziennikarzem i historykiem, Piotrem Stefaniakiem. Podczas spotkania będzie możliwość zakupu albumu w promocyjnej cenie. Spotkanie w środę, 23 czerwca, o godz. 19.00 w auli o. Jacka Woronieckiego.


3. Od dziś przestaje obowiązywać dyspensa udzielona przez ks. kard. Kazimierza Nycza od obowiązku udziału w niedzielnej Eucharystii. Na naszym kanale YouTube będziemy transmitować tylko jedną Mszę niedzielną o godz. 9.30. Nie będziemy transmitować Mszy w dni powszednie.


4. W drugiej połowie września rozpocznie się przygotowanie dorosłych do chrztu i Pierwszej Komunii, tzw. katechumenat. Zapisy i informacja w kancelarii parafialnej.


5. Przed nami lato i gorące dni. Przypominamy i bardzo prosimy o uszanowanie przestrzeni liturgii odpowiednim i godnym strojem.


6. Kawiarenka "To lubię" zaprasza zarówno do ogródka, jak i do zajmowania miejsc w środku - nadal z limitem osób. Kawiarenka jest czynna w niedziele w godz. 10.30-20.30.


7. Prowadzimy dzisiaj zbiórkę na cele remontowo-budowlane. Ofiarę można złożyć przed kościołem (gotówką lub kartą) lub przekazać na konto bankowe klasztoru, podane na naszej stronie.
Podczas zbiórki w maju otrzymaliśmy 11 tys. zł w czasie kwesty oraz ponad 6 tys. zł dzięki wpłatom do puszki i na konto bankowe. Bardzo dziękujemy za wszelkie złożone ofiary. Dzięki nim udało się zamontować dwie pary drzwi przeciwpożarowych na krużgankach oraz zamówić i opłacić pierwszą ratę za trzy pary drzwi przeciwpożarowych na poziomie -1 budynku duszpasterskiego. Naszych dobroczyńców polecamy Panu Bogu szczególnie podczas Mszy św. w pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 9.30.


[Początek strony]