Spowiedź w kościele św. Dominika


Pobierz EPUB z rachunkiem sumienia

Posłuchaj katechez
o pięciu warunkach dobrej spowiedzi


Niedziela | Poniedziałek | Wtorek | Środa
Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela

W nagłych wypadkach (choroba, nieplanowany wyjazd, konieczność zastępstwa) może nastąpić zmiana spowiedników.


Niedziela

29 listopada

7:00Marek Nowak
Michał Chaberek
8:00Rafał Skrobacz
Michał Pac
9:15Marek Krysztopik
Emil Smolana
Łukasz Filc
10:45Dariusz Kantypowicz
Cezary Binkiewicz
12:15Maciej Roszkowski
Łukasz Woś
13:45Radosław Broniek
Szymon Popławski
Tomasz Pękala
16:45Zbigniew Pajda
Stanisław Górski
18:15Stanisław Ligęza
Dariusz Czajkowski
Krzysztof Ośko
19:45Janusz Chwast
Mateusz Przanowski
Krzysztof Michałowski


Poniedziałek

30 listopada

6:00Emil Smolana
Łukasz Woś
8:00Cezary Binkiewicz
11:45Dariusz Kantypowicz
Radosław Broniek
17:30Rafał Skrobacz
Dominik Zarychta
19:00Michał Pac
Marek Krysztopik


Wtorek

1 grudnia

6:00Maciej Roszkowski
Krzysztof Michałowski
8:00Tomasz Pękala
11:45Jakub Kruczek
Łukasz Filc
17:30Michał Chaberek
Mariusz Kulig
19:00Cezary Binkiewicz
Dariusz Czajkowski


Środa

2 grudnia

6:00Marek Krysztopik
Łukasz Woś
8:00Mateusz Przanowski
11:45Stanisław Górski
Rafał Szymko
17:30Szymon Popławski
Dominik Zarychta
19:00Stanisław Ligęza
Rafał Skrobacz


Czwartek

3 grudnia

6:00Jakub Kruczek
Cezary Binkiewicz
8:00Dariusz Czajkowski
11:45Krzysztof Michałowski
Rafał Szymko
17:30Janusz Chwast
Łukasz Filc
19:00Michał Mrozek
Krzysztof Ośko


Piątek

4 grudnia

6:00Radosław Broniek
Krzysztof Ośko
8:00Cezary Binkiewicz
Janusz Chwast
11:45Zbigniew Pajda
Stanisław Ligęza
Mariusz Kulig
17:30Stanisław Górski
Marek Krysztopik
Mateusz Przanowski
19:00Rafał Skrobacz
Michał Pac
Michał Chaberek


Sobota

5 grudnia

6:00Michał Pac
8:00Mariusz Kulig
11:45Dariusz Kantypowicz
Janusz Chwast
Radosław Broniek
17:30Zbigniew Pajda
Stanisław Ligęza
Michał Chaberek
19:00Maciej Roszkowski
Szymon Popławski
Tomasz Pękala


Niedziela

6 grudnia

7:00Marek Nowak
Cezary Binkiewicz
8:00Michał Mrozek
Michał Pac
9:15Stanisław Górski
Michał Chaberek
Łukasz Woś
10:45Janusz Chwast
Dominik Zarychta
12:15Łukasz Filc
Szymon Popławski
13:45Zbigniew Pajda
Radosław Broniek
Mateusz Przanowski
16:45Stanisław Ligęza
Dariusz Kantypowicz
18:15Maciej Roszkowski
Marek Krysztopik
19:45Rafał Skrobacz
Tomasz Pękala
Krzysztof Ośko





[Początek strony]